O autorkach:

Marta, prawniczka,  z zamiłowania podróżniczka oraz miłośniczka zwierząt.

„Od wielu lat podróżuję ze swoimi kotami po Polsce. Zawsze staram się znaleźć jakieś klimatyczne, fascynujące miejsce, koniecznie w pięknej okolicy, w którym świetnie czują się moi najbliżsi, również ci czworonożni. Wrażeniami z naszych wypraw dzielę się z rodziną i przyjaciółmi, a od niedawna także z obserwatorami na naszym instagramowym profilu – Zooliday.”

Oliwia, na co dzień jest inżynierem procesu, w wolnych chwilach podróżuje vanem w towarzystwie dwóch psów rasy border collie.

„Posiadanie psów całkowicie zmieniło moje codzienne życie, a także podejście do podróżowania. Nie wyobrażam sobie wyjazdu bez Bony i Coli, dlatego wyszukuję miejsca przyjazne dla zwierzaków i dzielę się fotorelacjami z kolejnych wypraw na Instagramie @wedrowkizpsem.”

 

Ola zawodowo zajmuje się rozwojem biznesów internetowych, jak tylko ma czas wspiera startupy, szczególnie te kobiece.

„Kocham zwierzęta, ale zanim poznałam Martę wydawało mi się, że wspólne wyjazdy z nimi, to rzecz niemożliwa. Moje koty najdłuższą podróż odbywały do weterynarza i z powrotem. Wierzę, że dzięki temu e-bookowi wiele osób, podobnie jak ja, zdecyduje się wyruszyć w drogę ze swoim pupilem.